Pracownia Otwierania Kultury jest częścią Fundacji Centrum Cyfrowe

Wzmocnieni Dialogiem – sesja dialogu dla opiekunek i opiekunów osób z niepełnosprawnościami

Fundacja Centrum Cyfrowe w ramach projektu DIAL, czyli “Dialog w uczeniu się dorosłych” zaprasza opiekunki i opiekunów osób z niepełnosprawnościami na bezpłatny warsztat w formule sesji dialogowej.

Kiedy i gdzie?

Warsztat odbędzie się online na Zoomie w środę 5 czerwca w godzinach 18:00-20:00. Zarejestruj się przez krótki formularz rejestracyjny.

Program

W czasie dwugodzinnego warsztatu dowiemy się:

Przeprowadzimy też sesje dialogu i podzielimy się doświadczeniem o tym, jak wzmacniać siebie i innych w dialogu.

Nasza motywacja

Wspólnie wierzymy, że dialog sprawia, że możemy lepiej się poznać i zrozumieć. Jesteśmy głęboko przekonani, że jest on podstawą do osiągnięcia porozumienia i znalezienia wspólnych rozwiązań i dążymy do tego, aby umiejętność dialogu stała się podstawową umiejętnością życiową.

Prowadząca

Warsztat poprowadzi Zuzanna Ciesielska-Janik, specjalistka ds. otwartej kultury w Pracowni Otwierania Kultury, kulturoznawczyni, psycholożka i psychoterapeutka w procesie szkolenia. 

Rejestracja

Liczba miejsc ograniczona. W celu zgłoszenia, wypełnij krótki formularz rejestracyjny.

Warunki udziału

Na spotkanie zapraszamy osoby będące opiekunami osób z niepełnosprawnością, które zarejestrują się przez formularz rejestracyjny.

Udział w warsztacie jest całkowicie bezpłatny. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat uczestnictwa, podręcznik metody DIAL oraz drobny upominek za poświęcony czas.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań napisz do nas: zciesielska@centrumcyfrowe.pl.

O projekcie

Projekt DIAL, czyli “Dialog w uczeniu się dorosłych”, ma na celu przeciwstawienie się polaryzacji społecznej i zmniejszenie trudności związanych z prowadzeniem dobrej, wartościowej rozmowy, nieprowadzącej do konfliktu. Finansowany z programu ERASMUS+ projekt łączy 5 europejskich instytucji: Opintotoiminnan Keskusliitto (Finlandia), European Institute for Local Development (Grecja), Cooperazione Paesi Emergenti (Włochy), Center za novo znanje (Słowenia) oraz Fundację Centrum Cyfrowe (Polska).