Pracownia Otwierania Kultury jest częścią Fundacji Centrum Cyfrowe

Zostań Ambasadorem/ką Dialogu – warsztat dla Seniorów

Fundacja Centrum Cyfrowe w ramach projektu DIAL, czyli “Dialog w uczeniu się dorosłych” zaprasza seniorów na bezpłatny warsztat szkoleniowy w formule sesji dialogowej.

Kiedy i gdzie?

UWAGA ZMIANA TERMINU: Warsztat odbędzie się w centrum Warszawy, w siedzibie Fundacji Centrum Cyfrowe: ulica Chmielna 24/2, w czwartek 14 marca w godzinach 16:00-18:00

Program

W czasie dwugodzinnego warsztatu:

Nasza motywacja

Wspólnie wierzymy, że dialog sprawia, że możemy lepiej się poznać i zrozumieć. Jesteśmy głęboko przekonani, że jest on podstawą do osiągnięcia porozumienia i znalezienia wspólnych rozwiązań i dążymy do tego, aby umiejętność dialogu stała się podstawową umiejętnością życiową. Czy chcesz zostać ambasadorem dialogu?

Prowadząca

Warsztat poprowadzi Zuzanna Ciesielska-Janik, specjalistka ds. otwartej kultury w Pracowni Otwierania Kultury, kulturoznawczyni, psycholożka i psychoterapeutka w procesie szkolenia. 

Rejestracja

Liczba miejsc ograniczona. W celu zgłoszenia, wypełnij krótki formularz rejestracyjny.

Warunki udziału

Na spotkanie zapraszamy osoby od 60 roku życia.

Udział w warsztacie jest całkowicie bezpłatny. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat uczestnictwa oraz podręcznik metody DIAL. Zapraszamy na sesję dialogu w miłej atmosferze, przy herbacie, kawie i dobrym ciastku.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań napisz (zciesielska@centrumcyfrowe.pl).

O projekcie

Projekt DIAL, czyli “Dialog w uczeniu się dorosłych”, ma na celu przeciwstawienie się polaryzacji społecznej i zmniejszenie trudności związanych z prowadzeniem dobrej, wartościowej rozmowy, nieprowadzącej do konfliktu. Finansowany z programu ERASMUS+ projekt łączy 5 europejskich instytucji: Opintotoiminnan Keskusliitto (Finlandia), European Institute for Local Development (Grecja), Cooperazione Paesi Emergenti (Włochy), Center za novo znanje (Słowenia) oraz Fundację Centrum Cyfrowe (Polska).