Pracownia Otwierania Kultury jest częścią Fundacji Centrum Cyfrowe

Szkolenie: Ekonomicznie i efektywnie. Jak skutecznie zamawiać produkty IT w sektorze kultury?

Podejmuj świadome decyzje przy zamawianiu usług technologicznych. Podczas 2,5 godzinnego webinaru dowiesz się, jak dobrze zarządzać procesem zamawiania produktów IT w instytucjach kultury.

Ekspertki Centrum Cyfrowego podzielą się praktycznymi wskazówkami:

Kiedy? 22 lutego (czwartek), godz. 13:30-16:00
Koszt udziału w webinarze: 130 zł netto od uczestnika (możliwość zwolnienia z VAT dla instytucji publicznych)
Lista miejsc na szkoleniu jest ograniczona.
Więcej informacji znajdziecie w regulaminie.


Szkolenie będzie miało formę webinaru i sesji Q&A. W celu zapisania się na listę zainteresowanych, skorzystaj z formularza zapisu. Po otrzymaniu od nas potwierdzenia zapisu na webinar oraz informacji o warunkach płatności, opłać swój udział, aby zagwarantować sobie miejsce na szkoleniu.

Prowadzące:

Natalia Cetera – kierowniczka Pracowni Otwierania Kultury, specjalistka ds. otwartej kultury, project managerka w obszarze transformacji cyfrowej instytucji kultury i trenerka w obszarze nowych technologii, historyczka sztuki. Zajmuje się poszerzaniem kompetencji cyfrowych pracowników sektora kultury oraz wsparciem procesu digitalizacji zbiorów muzealnych i tworzenia cyfrowych kolekcji. Współautorka publikacji “Cyfrowe dziedzictwo kultury. Jak przygotować się do digitalizacji i udostępniania kolekcji w sieci”.

Zuzanna Ciesielska-Janik – specjalistka ds. otwartej kultury, kulturoznawczyni, psycholog, psychoterapeuta w procesie szkolenia. Specjalistka w dziedzinie promocji i komunikacji oraz cyfrowego zarządzania projektami w instytucjach kultury. Współtwórczyni takich projektów jak Ninateka.pl, kurs MediaNumeric Academy czy narzędzia edukacyjne Otwartej Zachęty.


Planowane webinary:

➡ Skuteczne zarządzanie projektami ministerialnymi z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych (II kwartał 2024)

➡ Strategie partycypacyjne i włączanie odbiorców w działania instytucji kultury (III kwartał 2024)

Prawo autorskie – najważniejsze kwestie dla instytucji kultury (IV kwartał 2024)